-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

“Kuvendi i Karrigave”, Haziri: S’do të përsëritet më ai gabim, ishte inskenim nga pala e tretë

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka thënë se në konventën e kësaj të diele s’ka shansë që të ndodhë ndonjë incident, siç kishin ndodhur në të kaluarën.

Duke kujtuar rrahjen e famshme me karrige, Haziri ka thënë se e gjithë ajo ka qenë një inskenim nga një palë e tretë dhe se LDK-ja nuk ka shansa që t’i përsëris gabimet.

“S’ka shancë me u përsëritë gabimet në LDK. Ka qenë gabim i dhimbshëm i inskenuar po ashtu nga pala e tretë, por ka mbetë perceptimi publik që s’është e vërteta, por njerëzit besojnë”, ka thënë Haziri për “Insajderi”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit