1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Aksident me fatalitet në rrugën Kaçanik-Ferizaj, një i vdekur e pesë të lënduar

Një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur këtë të premte në rrugën Kaçanik-Ferizaj.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Qazim Reka.

Ai ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë tri vetura.

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:10. Në aksident janë përfshirë tri vetura, ndërsa si pasojë janë lënduar gjashtë persona njëri prej të cilëve ka ndërruar jetë”, ka thënë Reka.

Telegrafi mëson se viktima është i moshës së re

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit