33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Abdixhiku: Lidhja është e fortë në kryeqytet dhe çdo qytet në Kosovë

- Advertisement -

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka vizituar sonte degën numër dy të LDK-së në Prishtinë, ku është pritur nga kryetari i degës dhe shumë aktivistë.

Ai ka bërë me dije se riorganizimi i LDK-së në kryeqytet po vjen me shumë energji.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar LDK-ja është e fortë në Kryeqytet dhe çdo qytet të Kosovës.

Sonte, mes aktivistëve të Degës 2 në Prishtinë📍, Qyteti i Vjetër, përuruam hapësirat e reja të kësaj dege. Riorganizimi ynë në Prishtinë, në të 5 degët tona, po vjen me plot energji të reja e sinergji të jashtëzakonshme! Lidhja është e fortë, në Kryeqytet dhe çdo qytet tjetër në Kosovë!”, ka shkruar Abdixhiku.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit