3.8 C
New York
E hënë, 20 Mars, 2023

Buy now

Zyrtare: Shkarkohet trajner i njohur kosovar

“Falemnderit Alban Dragusha”. FC Vushtrria njofton se me marrëveshje të dyanshme kanë ndërprerë bashkëpunimin me trenerin Alban Dragusha.

Klubi e falenderon Albanin për kontributin e dhënë dhe i uron suksese dhe mbarësi në jetë.

Sa i përket shtabit teknik dhe trenerit do të njoftoheni gjatë ditëve në vijim, bën të ditir Vushtrria.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit