8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Zhegrova: Kjo ndeshje do të mbetet përgjithmonë në memorien time, faleminderit tifozëve dhe shokëve të skuadrës

- Advertisement -

Edon Zhegrova regjistroi një paraqitje të shkëlqyer sonte me Lille në derbin ndaj Lens.

Ylli kosovar realizoi të dy golat e fitores, duke qenë kështu më meritori në triumfin e skuadrës së tij.

Zhegrova tha se kjo ndeshje do të mbetet përgjithmonë në memorien e tij, teksa falënderoi tifozët dhe bashkëlojtarët e skuadrës.

“Kjo ndeshje do të mbetet përgjithmonë e gdhendur në memorien time. Faleminderit tifozëve dhe shokëve të mi. Ata ishin të shkëlqyer sot”, deklaroi 24-vjeçari pas ndeshjes.

Edon Zhegrova shkëlqen në derbi me dy gola, Lille merr fitore të rëndësishme

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit