9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Rita e bezdisur, bashkëshorti i vodhi diçka asaj

- Advertisement -

Rita Ora është shfaqur e bezdisur në storien e saj në Instagram.

Kjo për faktin se burri i saj, Taika Waititi, sipas Ritës i vodhi asaj syzet.

“Pse mi ka vjedhur syzet dhe po aktron sikur janë të tijat?”, ka qenë pyetja e Ritës që u ka bërë ndjekëse të saj.

Ndërkaq me një figurë bashkëngjitëse ajo jep mendimin se është e nevrikosur më burrin e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit