11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Zhduket një grua në Gjakovë

- Advertisement -

Një grua është zhdukur në Gjakovë.

Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë i cili ka thënë se viktima është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohur për vendndodhjen e saj.

Policia bën me dije se rasti është duke u hetuar nga ekipet relevante.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit