22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

‘Yjet e Dubait’, modelet shqiptare fotografohen bashkë

- Advertisement -

Asnjëra nga to nuk janë emra të panjohur për publikun.

Flasim për tri modelet e njohura dy nga Kosova e një nga Shqipëria.

Arta Nitaj, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella janë bërë bashkë dhe kanë festuar Vitin e Ri në Dubai.

Derisa bukuroshet shqiptare nuk munguan të ndajnë imazhe të ndryshme nga atje.

Ato morën vëmendje me paraqitjet unike të tyre duke u komentuar shumë nga ndjekësit në instagram.

Theksojmë, se është jeta luksoze që ato bëjën e vizitat e shpeshta në Dubai që i kane bërë personazhe tejet të komentuara.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit