-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Xhuli po bëhet nuse malesore?

Modelja nga Drenica Xhuliana Nura është mjaftë aktive në mediat sociale.

Të premten qe lamë pas Xhuli është eliminuar nga gara e vallëzimit në ‘Dancing whith the star”.

Ajo ka publikuar një video ku shihet në veshje si nuse malësore, ku dhe ka pyetur ndjekësit “Si dukem si nuse malsore?”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit