-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Arbnora Ademaj bën pozën më provokative me këtë veprim

Arbnora Ademaj është një nga modelet më të komentuara në mediat rozë.

Ajo së fundmi ndau disa fotografi ku shihet se mbanë këmbët mbi karrige.

Arbnora mori komente të shumta për dukjen dhe veprimin e bërë, shkruan “Kosovarja”.

Modelja këtë veprim e bëri për të nxitur komente apo i pëlqeu ky veprim?!

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit