-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Vesa Luma ka dy fjalë për Sinan Vllasaliun

Këngëtarja e njohur Vesa Luma para pak kohësh është larguar nga Zelanda e Re dhe ka vendosur të jetoj në Shqipëri.

Ajo ka publikuar një video në ‘Instagram’ ku shprehet se “Veç Sinani na hekë merzin ketë fundvit”.

Teksa dëgjohet duke kënduar këngën e Sinanit “Shkrepsa e duhani”.

Gjithashtu Vesa ka paralajmëruar projekte të shumta qe do të publikoj së shpejti.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit