-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Këngëtarja e njohur konfirmon se ka tërheqje për femrat

Billie Eilish po sqaron se në fakt se ka konfirmuar publikisht se kishte tërheqje për femrat.

Fituesja e Grammy-t ka konfirmuar se e bëri këtë në kopertinën e saj të fundit të “Variety Power of Women”, gjatë së cilës tha se ishte e tërhequr nga gratë.

Kur u pyet nga Variety në eventin e saj të Hitmakers 2023 në 2 dhjetor nëse donte të dilte në intervistën e nëntorit, këngëtarja u përgjigj: “Jo, nuk e bëra, por disi mendova, a nuk ishte e qartë?” Nuk e kuptova që njerëzit nuk e dinin”.

Billie shtoi se me të vërtetë nuk “besonte” në daljen, duke shtuar, “Unë jam sikur, pse nuk mund të ekzistojmë? Unë e kam bërë këtë për një kohë të gjatë dhe thjesht nuk kam folur për E pashë artikullin dhe thashë, ‘Oh, mendoj se dola sot’. Në rregull, mirë. Është emocionuese për mua sepse mendoj se njerëzit nuk e dinin, kështu që është mirë që ata e dinë. Oh, jam nervoze duke folur për këtë. Por jo, unë jam për vajzat”.

21-vjeçarja tha gjithashtu, në lidhje me mendimet e saj për gratë, “Unë jam ende e frikësuar prej tyre, por mendoj se ato janë të bukura”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit