26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Xavi e do edhe futbollistin tjetër të Manchester City

- Advertisement -

Pas Ferran Torresit, Barcelona e don edhe Aymeric Laporte.

Sipas The Sun, mbrojtësi mund të shkojë hapave të Torres. Barcelona po kërkon për qendërmbrojtës dhe beson se Laporte është p[rofili i duhur për skuadrën e tyre.

Laporte nuk është titular i rregullt, pasi ka humbur vendin e tij që e ka zënë John Stones dhe është i hapur për një aventurë të re.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit