22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

A e ka zgjedhur vellon dhe kush po ia cakton datën e dasmës? Flet Leonora Jakupi

- Advertisement -

Paraqitjet e saja nëpër emisionet televizive janë shumë të rralla viteve të fundit. Por, sot këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka qenë e ftuar në edicionin special të emisionit “#Gjesi” në T7. Ajo ka shpalosur detaje për albumin e ri, “Amël”, për të cilën tha se është një dhuratë për adhuruesit e muzikës së saj, por dhuratë edhe për vete.

Leonora nuk ka nguruar të flas pak edhe për jetën e saj private. Cilat janë të rejat dhe a e ka zgjedhur vellon për dasmën?

Të gjitha përgjigjet i keni në intervistën që mund ta ndiqni më poshtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit