25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Tre raste pozitive me Covid-19 te Interi

- Advertisement -

Inter tashmë bëhet ekipi tjetër i radhës në Seria A që preket nga Covid-19.

Dje zikaltërit kryen teste molekulare për të ditur nëse ka lojtarë të prekur nga virusi apo jo.

Pak çaste më parë kanë dalë përgjigjet ku rezultojnë pozitiv 3 lojtarë.

Dzeko, Satriano dha Cordaz janë lojtarët pozitiv tek Inter.

Lojtarët janë të izoluar në shtëpi dhe po ndjekin protokollin e caktuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit