25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Winnie Harlow e fillon Vitin e Ri në Dubai

- Advertisement -

Winnie Harlow është parë duke modeluar në bikine rozë dhe të kaltra derisa ka shijuar një udhëtim piktoreskt me shoqet dhe shokët e saj në Dubai

Winnie Harlow e ka filluar Vitin e Ri në mënyrë luksoze.

Të dielënë, supermodelja 27 vjeçare është parë në Instagram ku ka postuar imazhe seksi për 9.2 milionë ndjekësit e saj.

Ish garuesja e “America’s Next Top Model” ka pasur bikine me ngjyra të përziera rozë dhe kaltër, të cilat i ka përshtatur me një kapelë të madhe.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit