11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

St Barts është vendpunimi i ri Izabel Goulart

- Advertisement -

Izabel Goulart ka tregua asetet e saj derisa është parë duke bërë një fotosesion seksi gjatë qëndrimit të saj në St. Barts

Ajo po tregon figurën e saj si supermodele në St. Barts.

Izabel Goulart (37) ka treguar trupin e saj dhe këtë e ka bërë në ditën e parë të saj të punës këtë të diele.

Ish engjëlli i “Victoria’s Secret” është dukur e jashtëzakonshme në bikine derisa shihet duke bërë poza në të gjitha këndet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit