1.8 C
New York
Wednesday, December 6, 2023

Buy now

Vuçiq sot takohet me ambasadorët e vendeve të Quint-it

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq,  sot do të bisedojë me ambasadorët e vendeve të Quintit.

“Presidenti i Serbisë do të takohet me ambasadorët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Britanisë së Madhe, Francës, Italisë dhe Gjermanisë dhe shefin e Delegacionit të Bashkimit Evropian”, njoftuan nga zyra e Vuçiqit.

Takimi është caktuar për në orën 8:30.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit