9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Vivien Thano vendos ta ndryshoj pamjen (Foto)

- Advertisement -

Vivien Thano është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku publikon momente të ndryshme nga jeta private.

Ajo ka publikuar disa foto ku tregon se ka ndryshuar stil pas 10 viteve.

“Mbas 10 vjetësh vendosa te lyej flokët dhe te vendos extension” është shprehu Vivien.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit