1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Vit i ri, fillim i ri! Bora Zemani bën veprimin që po prisnin të gjithë ndaj Donaldit dhe Beatrix

Viti i ri shpesh simbolizon dhe nisjen e një kapitulli të ri për shumë njerëz. Pra, hedhje pas në të shkuarën të situatave apo njerëzve dhe hapja e rrugëve të reja. Pas një viti të zhurmshëm dhe si kryefjalë e mediave rozë, një veprim të tillë e ka ndërmarrë së fundmi edhe Bora Zemani.

Teksa na ndajnë pak orë nga ndërrimi i viteve, moderatorja ka vendosur të lëjë pas disa persona. Po flasim këtu për Donaldin, Beatrix dhe Romeon. Për t’i patur sa më larg, ajo i ka hequr edhe nga Instagram, ku ndjekësit kanë vënë re se nuk i ndjek më.

Duke qenë se rrjetet sociale janë sot një interpretues i rëndësishëm i marrëdhënieve njerëzore, ndjekësit në komente i kanë shkruar prej javësh ta bëjë diçka të tillë. Dhe më në fund Bora ua “ka dëgjuar” këshillën.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit