25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Rihanna merr vëmendje me linjat trupore teksa pozon në të brendshme joshëse

- Advertisement -

Ajo u tregua se ishte reklama më e mirë teksa u shfaq në faqen zyrtare të markës së saj Savage X Fenty në Instagram të enjten.

Këngëtarja 33-vjeçare e futi fizikun e saj në formë në sytjena dantelle ngjyrë gështenjë, tanga të tejdukshme dhe pantallona të shkurtra për djemtë, transmeton lajmi.net.

Rripat e tangut i qëndronin pak mbi ijet e saj ndërsa ajo pozonte në mënyrë joshëse mes një grupi dyersh.

Rihanna u aksesua me një gjerdan me rruaza dhe shtoi lartësinë në kornizën e saj në një palë taka me rripa.

Flokët brune të krijueses së hitit “Umbrella” ishin stiluar me gërsheta të gjata që i rridhnin poshtë shpinës dhe gjoksit.

Ajo tërhoqi vëmendjen te sytë e saj ngjyrë lajthi me një pamje të shndritshme dhe mat rimel dhe e lau grykën e saj të shëndoshë me shkëlqim buzësh të tonifikuar nudo.

recommended byKETOProvoni këtë për të humbur deri në 1 kg në ditë (23 kg në muaj)MËSO MË SHUMË

Rihanna njoftoi më parë vdekjen e kushërirës së saj me një postim që u shpërnda në llogarinë e saj në Instagram në vitin 2017.

Alleyne u vra nga një sulmues ende i paidentifikuar teksa po ecte në Lake Close, Eden Lodge, St. Michael një ditë pas Krishtlindjes.

Autori i armatosur thuhet se ka qëlluar disa herë drejt të afërmit të këngëtares përpara se të largohej nga vendi i ngjarjes.

Kushëriri i interpretuesit në atë kohë ishte vetëm 21 vjeç dhe ai ndërroi jetë pasi u dërgua në spital.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit