28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

E rrallë, Albin Kurti publikon fotografi me prindërit, vajzën dhe gruan: Gëzuar 2022!

- Advertisement -

Kryeministri Albin Kurti ka uruar qytetarët për festën e Vitit të Ri.

Në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka publikuar një foto familjare.

“Me gjyshen dhe gjyshin, nga Lea, Rita dhe unë: Gëzuar 2022!”, shkroi ai.

Me gjyshen dhe gjyshin, nga Lea, Rita dhe unë: Gëzuar 2022!

Posted by Albin Kurti on Friday, December 31, 2021

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit