-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

U bë kryefjalë në Big Brother, vjen në Prishtinë gruaja e Mërgim Berishës

Pas një periudhe larg vendlindjes, Edona Berisha, gruaja e futbollistit Mërgim Berisha, ka mbërritur në Prishtinë.

Ndërsa lajmi për kthimin e saj ka shpërndarë shumë spekulime në rrjetet sociale, një pyetje që po qarkullon është se a do të hyjë Edona në Big Brother për të sqaruar marrëdhënien e saj me ish-shoqen, banoren e Big Brother, Vesa Vllasaliu.

Vesa Vllasaliu ka akuzuar Edonën se i kishte marrë të fejuarin pak ditë para dasmës së tyre.

Replikat dhe polemikat mes tyre kanë qenë të ashpra, duke trazuar ujërat në rrjetet sociale.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit