9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Tristan Thompson pranon se është bërë baba dhe i kërkon falje publike Khloe Kardashian

- Advertisement -

Tristan Thompson ka pranuar se është bërë baba i një djali me Maralee Nichols ndërsa iu drejtua me një falje publike ish partneres së tij, Khloe Kardashian, me të cilën ka dhe një vajzë. Më parë, 30-vjeçari kishte mohuar atësinë e fëmijës që lindi me 1 Dhjetor.

Sot, rezultatet e testit të atësisë zbuluan se unë linda një fëmijë me Maralee Nichols. Unë marr përgjegjësinë e plotë për veprimet e mia. Tani që atësia është konfirmuar, pres me padurim ta rrisim miqësisht djalin tonë.”, shkroi ylli i NBA.

Tristan Thompson Apologizes to Khloé Kardashian After Paternity Test Shows He Fathered Son

Ai vazhdoi më tej duke thënë “u kërkoj sinqerisht falje kujtdo që kam lënduar apo zhgënjyer gjatë gjithë kësaj sprove, si privatisht ashtu edhe publikisht.” Tristan pranoi se romanca e tij me Nichols lëndoi Kardashian, me të cilën ishte ende në lidhje kur u ngjiz vogëlushi.

A Timeline of Khloé Kardashian and Tristan Thompson's On-Again, Off-Again Relationship

“Khloé, ti nuk e meriton këtë. Nuk e meriton dhimbjen dhe poshtërimin që të kam shkaktuar. Ti nuk e meriton mënyrën se si të kam trajtuar gjatë viteve. Kam respektin dhe dashurinë maksimale për ty. Pavarësisht se çfarë mund të mendosh. Përsëri, më vjen shumë keq.”, shkroi ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit