28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Reperi vret gruan dhe më pas veten

- Advertisement -

Reperi J $tash vrau të dashurën dhe më pas veten para syve të tre fëmijëve. Policia shkoi në shtëpinë e tyre në Los Angeles pas një thirrjeje për dhunë në ditën e Vitit të Ri. Autoritetet gjetën trupat e pajetë të Jeanette Gallegos dhe J Stash, emri ligjor i të cilit është Justin Joseph.

Tre djemtë e së resë të moshës 7, 9 dhe 11 vjeç thuhet se po trokisnin në derën e dhomës, të shqetësuar për sigurinë e nënës së tyre. Më pas ata thirrën gjyshen e tyre, e cila u tha të telefononin 911. 28-vjeçarja kishte qenë në një lidhje me reperin prej një viti.

J $tash, 28, dyshohet se qëlloi të dashurën e tij njëvjeçare Jeannette Gallegos, 28 vjeç, në shtëpinë e tyre në Temple City rreth orës 7 të mëngjesit.  më 1 janar para se të vetëvrarë
Jeannette Gallegos me tre fëmijët e saj shtatë, nëntë dhe 11 vjeç, ishte e sapodiplomuar nga Universiteti Shtetëror i Kalifornisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit