22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Arbana Osmani uron Xhemin për ditëlindje me videon epike

- Advertisement -

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Xhemi Shehu feston sot ditëlindjen. Nuk kishte se si të mos mungonte dhe urimi i mikes së saj më të ngushtë, Arbana Osmani.

Kjo e fundit ka publikuar në Instagram, një video ku ka mbledhur disa foto dhe video, në të cilat shfaqen së bashku.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë momenti i parë i videos, ku Xhemi përpiqet të hedhë nga gota në një shishe, verën që i kishte mbetur nga darka dhe Arbana mban ballin me dorë për gjestin e shoqes.
Ndërkohë, kënga që shoqëron videon është “Engjëj” e Ylli Limanit, që është e preferuara e Arbanës.

“Gëzuar ditëlindjen Chemi im, më mungon dhe të dua”, ka shkruar moderatorja.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit