26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Sukses dhe trishtim, ylli i “Fifty Shades of Grey”: 2021 ishte viti më i keq i jetës sime

- Advertisement -

Ylli i “Fifty Shades of Grey”, Jamie Dornan thotë se viti që lamë pas ka qenë shumë i trishtuar pasi humbi babanë e tij.  Duke folur për “The Telegraph” në një intervistë të fundit, aktori foli për suksesin e madh të Belfast.

“Është një gjë e çuditshme ta mbyllësh vitin me gjithë këtë pozitivitet – me kaq shumë lëvdata për Belfast-in dhe shumë biseda të mira për The Tourist, sepse në shumë nivele ka qenë viti më i keq i jetës sime dhe më i vështiri”, 39-vjeçari.

Jamie Dornan Also Thinks It's Unfair You Don't Get to See His Penis in  Fifty Shades

Aktori foli me dashuri për babain e tij. “Me të vërtetë, ju mund të kërkoni shumë larg dhe do të ishte shumë e vështirë të gjeje diçka negative për të thënë për babanë tim. Ai ishte një fener pozitiviteti – kjo është përparësia ime.

Jamie Dornan: I Can't Be Typecast As '50 Shades of Grey' Character

Dashamirësia e tij, gatishmëria e tij për të folur me këdo. Ai thoshte: “Ti trajton personin që pastron gjykatën njësoj siç trajton gjyqtarin”. Babi kishte kohë për të gjithë”, shtoi ai. Dornan humbi babanë e tij nga Covid-19 në muajin Mars. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit