25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Trejsi Sejdiu ekstravagante në fustanin e bardhë me gurë kristali

- Advertisement -

Modelja Trejsi Sejdiu, është modelja femra me super forma trupore.

Janë imazhet e saja ato të cilat arrijnë të mbajnë në qendër të vëmendjes modelen.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi, ku shfaqet elegante në një fustan të bardhë teksa vë në pah linjat e saja trupore.

Fustani i bardhë është i kombinuar me akesorë të ndryshëm dhe me gurë kristali.

Vendin ku ajo ka zgjedhur të bëjë setin fotografik është tek një lloj shkretëtire.

Modelja gjithashtu vëmendje merr edhe bukurinë e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit