14.7 C
New York
Tuesday, September 26, 2023

Buy now

Trejsi Sejdiu ekstravagante në fustanin e bardhë me gurë kristali

Modelja Trejsi Sejdiu, është modelja femra me super forma trupore.

Janë imazhet e saja ato të cilat arrijnë të mbajnë në qendër të vëmendjes modelen.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi, ku shfaqet elegante në një fustan të bardhë teksa vë në pah linjat e saja trupore.

Fustani i bardhë është i kombinuar me akesorë të ndryshëm dhe me gurë kristali.

Vendin ku ajo ka zgjedhur të bëjë setin fotografik është tek një lloj shkretëtire.

Modelja gjithashtu vëmendje merr edhe bukurinë e saj.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit