21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Gjiko sfidohet nga Elita, reperi nuk është parë kurrë kështu

- Advertisement -

Moderatorja Elita Rudi së fundi po merret me vlogje të ndryshme ku shumë shpesh pjesë atyre po bëhet edhe reperi Gjiko.

Në vlog-un e fundit të publikuar nga Elita, ajo e sfidon Gjikon për t’i bërë grimin asaj, shkruan lajmi.net.

Elitës do i duhet të i bindet Gjikos për një javë, nëse ky i fundit e realizon sfidën

Por siq duket reperi nuk i’a ka ‘haberin’ rreth grimit. Videoja ndodhet në youtube dhe të shkrinë së qeshuri me batutat e Gjikos.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit