9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Kejvina Kthella shfaq belin e hollë dhe të pasmet e mëdha

- Advertisement -

Kejvina Kthella është modelja shqiptare që merr vëmendje me format e saja trupore.

Ajo shumë shpesh ndan imazhe në rrjetin e saj Instagram, ku provokon imagjinatën e ndjekësve të saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur tejet ngushtë dhe nxjerrë në pah të pasmet dhe gjoksin e saj.

Modelja bionde është tejet e guximshme dhe shumë shpesh shfaqet sensuale.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit