22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Kris Jenner nuk dëshiron të flasë për Kim dhe Pete e mbesa e saj Stormi e zbuloi padashje këtë

- Advertisement -

Kris Jenner pati një intervistë me Andy Cohen dhe Anderson Cooper.

Gjatë paraqitjes së Jenner , Cohen filloi të pyeste një Jenner, për marrëdhënien e Kim Kardashian West me komedianin Pete Davidson, por Kris dukej se nuk e pëlqente.

“Të gjithë po flasin për marrëdhënien e re të Kim me Pete Davidson. Keni pasur rastin të kaloni kohë me ta? Si janë ata në çift?” pyeti Cohen.

“Ti je gjithmonë duke gërmuar, Andi,” tha Anderson, pyetje së cilës Cohen iu përgjigj: “Po, unë jam”.

Kjo ishte kur vajza 3-vjeçare e Kylie Jenner, të cilën ajo e ndan me reperin Travis Scott, u fut në dhomë dhe u hodh në prehrin e gjyshes së saj.

“Hej, Stormi. Hajde uluni aty. Shpërqëndrim i bukur! Koha e mirë, Stormi,” qeshi Jenner. “E përkryer. Menjëherë në shenjë.”

Kardashian, 41, dhe Davidson, 28, u lidhën për herë të parë në tetor pas koncertit të saj të “Saturday Night Live”, ku të dy ndanë një puthje gjatë një sketch-i. Më vonë atë muaj, ata u fotografuan të kapur për dore teksa hipnin në një slitë.

Duke nxitur më tej spekulimet për romancë, Davidson kaloi ditëlindjen e tij të 28-të me Kardashian dhe nënën e saj.

Tashmë ata duken shumë të lumtur!

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit