9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Kylie Jenner tregon barkun e rrumbullakosur pasi fansat pretendojnë se ajo tashmë ka lindur

- Advertisement -

Ylli i realitetit ka qenë në qendër të spekulimeve se foshnja numër 2 tashmë ka ardhur fshehurazi – megjithatë ajo duket e prirur të provojë se nuk është kështu.

Kylie Jenner ka treguar gungën e saj të foshnjës në një përpjekje për të provuar se është ende shtatzënë pasi fansat sugjeruan se ajo kishte lindur tashmë, shkruan mirror.co.uk

Ylli 24-vjeçar i realitetit është në pritje të fëmijës së saj të dytë me të dashurin Travis Scott, 30 vjeç – pasi kishte mirëpritur më parë një vajzë të quajtur Stormi Webster së bashku në shkurt 2018.

Duke postuar në Instagram Stories në ditën e Vitit të Ri, Kylie pozoi, gëlltiti dhe shoqëroi buzët me një këngë teksa shfaqte me krenari gungën e saj.

Ylli veshi një kostum të ngushtë të lëkurës me ngjyrë kafe të pasur për të maksimizuar pamjen e barkut të saj shtatzënë, ndërsa gjithashtu kishte veshur një pallto dramatike me gjatësi dyshemeje.

Ajo ka pozuar përballë një muri dhe ka luajtur me flokët e saj në videoklipin e shkurtër që ka ndarë me 295 milionë ndjekësit e saj në platformën e rrjeteve sociale.

Klipi vjen pasi Kylie ndau një fotografi artistike bardh e zi të saj duke treguar gungën e ekspozuar të shtatzënisë teksa përgatitej për të festuar Vitin e Ri.

Ajo ka shkruar krahas imazhit: “Ndërsa po afrohet 2022, kam reflektuar për këtë vit të fundit dhe bekimet që solli, por edhe dhimbjet e shumta që kishte.

“Nuk do ta harroj kurrë këtë vit dhe të gjitha ndryshimet e rëndësishme që bëri në jetën time. Lutem që ky vit i ri të jetë i mbushur me shumë dashuri për të gjithë ju dhe shpresoj që të gjithë të qëndrojnë të sigurt dhe të shëndetshëm gjatë kësaj kohe.”

Ishte një vit dramatik për yllin në vitin 2021 pasi ajo u sulmua në nëntor të vitit të kaluar kur ndau pamjet nga fatkeqësia fatale e festivalit muzikor Astroworld që u shpalos ndërsa i dashuri i saj ishte në skenë.

Pasi turmat u rritën drejt skenës, 10 anëtarë të publikut u vranë dhe qindra të tjerë u plagosën në ngjarjen tragjike që u mbajt në NRG Park në Houston, Teksas, më 5 nëntor.


Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit