10.9 C
New York
Saturday, April 1, 2023

Buy now

Trajkoviq i reagon Lajçakut pas takimit me “Srpskan”: A e ke takuar edhe Radojiçiqin?

Këshilltarja e ministrit Nenad Rashiq, Rada Trajkoviq ka reaguar pas takimit që emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak ka pasur me krerët e Listës Serbe gjatë qëndrimit dy ditor në Kosovë.

Trajkoviq nëpërmjet një postim në rejtin social “Tweitter”, e ka pyetur Lajcakun nëse është takuar me nënkryetarin e Listës Serbe dhe atë që merr vendime në atë parti, Millan Radojiçiqin.

“Z.Lajcak, a e keni takuar gjithashtu edhe nënkryetarin e Listës Serbe dhe njeriun që merr vendime, Milan Radjoicic”, ka shkruar Trajkoviq.

 

 

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit