7.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

“Tona të zezat t’i kam ba”, Fjolla nuk ndalet, publikon bisedat private me Fisnik Sylën

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar të postojë në rrjete sociale.

Pas rrëfimit tronditës prej gjysmë ore ku foli për shumëçka, mes tjerash edhe tentativa për ta helmuar, ajo ka publikuar biseda me Fisnik Sylën.

Ish-partneri në pjesën e parë të tyre i garanton që nuk rrezikon burg.

Kur gjërat ndryshojnë rrugës, ai pastaj shihet teksa i thotë se është në kërkim të Interpol dhe do mbajë 6 vite burg në Shqipëri.

 

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit