19.2 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

“Thaçi dhe të tjerët”, pranohen si prova materiale disa faqe të librit të dëshmitarit Kurtaj

- Advertisement -

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit