2.8 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Tha se do ta bëj hallakamë, kështu dukej Kader Kicaj në kohën kur u zgjedh miss Prizreni (Foto)

Kader Kicaj është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova. Ajo vjen nga qyteti i bukur i Prizrenit.

Ajo sapo hyri në shtëpi tha se do ta bëj hallakamë.

“Do ta bëj hallakamë, e di që do t’u pëlqej të gjithëve”, ka thënë ajo pos tjerash.

Ajo është mirëpritur ngrohtë nga banorët, në veçanti gjinia mashkullore të cilët e kanë komplimentruar për pamjen e jashtme.

Kader Kicaj, e cila është një modele që ka pozuar për fushata reklamuese të brendeve të ndryshme vendore.

Kader ishte Miss Prizreni 2016 dhe është 25 vjeçare.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit