4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Të preferuarit e publikut: Edona e para, pasohet nga Azemi dhe Ganiu

Rezultatet nga votat e publikut për të preferuarin e tyre janë hapur tanimë dhe rezultatet u publikuan si për audiencën, ashtu edhe për banorët.

Edona, është shpallur më e preferuara nga votat e publikut, pasuar nga Azemi.

Derisa në vend të tretë është renditur Ganiu.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit