4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Më pak të preferuarit nga publiku: Domeniku, Adri-Iliriana dhe Alba

Rezultatet nga votat e publikut për të preferuarin e tyre janë hapur tanimë dhe rezultatet u publikuan si për audiencën, ashtu edhe për banorët.

Por, sigurisht, ka edhe prej atyre që morrën më me pak vota.

Domeniku, çifti Adri dhe Iliriana si dhe Alba, janë tre banorët më pak të preferuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit