21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Të përqafuar Donaldi dhe Trixa kaluan natën në suitë

- Advertisement -

Puthje, përqafime, fjalë dedikime cka nuk pat në këtë natë, shkruan lajmi.net.

E tash pas gjithë atyre uljeve dhe ngritjeve gjatë rrugëtimit të tyre, i erdhi momenti që ata së bashku të qëndrojnë vetëm larg të gjithë banorëve.

Trixa dhe Donaldi pas xhakuzit dhe darkës romantike, vendosën të flenë krah njëri tjetrit në shtratin e madh.

Trixa e përqafoi Donaldin para se të darkonin dhe i shprehu dashurinë me fjalët e mëdha: Të dua shumë.

Donaldi pati kërkuar suitë pa kamera.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit