21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Antonela nga Dubai: A mashtrusa mashtrusa

- Advertisement -

Antonela Berisha është banorja e fundit që ka lëshuar shtëpinë e BBV-së.

E pas daljes së saj ajo ka vendosur që të kalojë pushimet në Dubai.

Antonela në reagimin e saj të parë i ka falenderuar produksionin, Arbanën dhe gjithë mbështetësit e saj.

Por ditëve të fundit ajo ka filluar të hedh thumba.

Në postimin e saj të fundit ajo ka hedhur një foto në pasqyrë dhe ka shkruar se ka vendosur të fillojë vitin me pozitivitet dhe të bëj sikur ajo ha dokrrat që tjerët shesin.

Dhe në fund ka shkruar fjalinë e saj e cila u bë virale kur ajo e tha brenda shtëpisë së Big Brother VIP: A mashtrusa mashtrusa.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit