22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

‘Të dua shumë’, Beatrixa në momente romantike me Donaldin në suitë

- Advertisement -

Banorët në dyshe do ju duhet të kalojnë nga një natë në suitën surprizë nga ‘Vëllai i Madh’.

Radhe erdhi tek Donaldi dhe Beatrixa.

Pas atyre momenteve jo edhe aq të mira në të cilat ata kaluan, ky ishte momenti më i mirë që ata të kalonin caste të bukur bashkë.

Me shumë puthje dhe përqafime ata kanë filluar ta shijojnë natën.

Beatrixa ishte ajo e cila u shpreh shumë e dashuruar pas Donaldit madje edhe ia tha: Të dua shumë.

Donaldi në anën tjetër i thonte që është shumë e mirë dhe nuk i ndalte përqafimet për të.

Donaldi dhe Beatrixa janë duke shijuar lidhjen e tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit