21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Taylor Kinney martohet me modelen e njohur

- Advertisement -

Taylor Kinney është martuar me modelen Ashley Cruger.

Aktori 42-vjeçar dhe nusja e tij e re u martuan më 30 prill “në një ceremoni të vogël private në Çikago”, raporton People.

Ashley dhe Taylor u lidhën për herë të parë në prill të vitit 2022. Ata e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre mjaft private gjatë viteve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit