21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Orfeh dhe Andy Karl ndahen pas 23 vjetësh martesë

- Advertisement -

Orfeh dhe Andy Karl po i japin fund martesës së tyre pas më shumë se dy dekadash së bashku.

“Pas 23 vjetësh në një lidhje të mrekullueshme dashurie, si në skenë ashtu edhe jashtë saj, ne kemi marrë vendimin për t’u ndarë”, tha çifti në një mesazh të përbashkët në Instagram.

Andy dhe Orfeh u takuan për herë të parë në vitin 2000 kur ai iu bashkua kastit të Saturday Night Fever. Ata u martuan gjashtë muaj më vonë, në janar 2001.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit