21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Dafina Zeqiri pozon krah Rita Orës dhe burrit të saj me shqiponjën në ballë

- Advertisement -

Dafina Zeqiri ka pozuar krah Rita Orës dhe burrit të saj, Taika Waititi, i cili në ballë ka të vizatuar shqiponjën.

Pos ballit, regjisori Waititi ka bërë shqiponjën edhe me duar.

Këngëtarja Zeqiri e ka ndarë fotografinë në llogarinë e saj në Instagram.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit