29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Sulmi ndaj Top Channel që la të vdekur rojën – Policia shoqëron disa person në stacion

- Advertisement -

Policia e Vlorës ka shoqëruar në komisariat disa persona të cilët mund të kenë lidhje ose dijeni për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme, goditjen me armë të Top Channel. Kështu të paktën po raporton Syri Tv.

Policia ka djeni se automjeti që ka ndihmuar në largimin e autorëve nga vendi ngjarjes ka udhëtuar drejt Vlorës.

Dyshimet e Policisë së Vlorës janë shtuar edhe më tepër pasi pas ngjarjes në Tiranë, disa orë më vonë, policia ka konstatuar një automjet në kamerat e sigurisë që duket sikur ndalon në autostradë dhe hedh diçka në ferrat jashtë rrugës.

Policia e ka identifikuar automjetin dhe ka marr në pyetje disa drejtues automjetesh dhe persona të tjerë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit