-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, ka publikuar këngën më të re të tij.

Autori i shumë hiteve ka dhënë premierën e këngës “Zot”.

Kënga është sjellë me videoklip, prodhuar nga EmraCom, raporton Indeksonline.

Për tekstin është kujdesur Fatmir Muja, ndërkaq për muzikën dhe orkestrimin, Virusi.

Ndiqni më poshtë këngën:

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit