-0.4 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Shqipja përplaset me Lumbardhin: S’di të flasësh, Iku Meti, s’ke më çfarë thua

Atmosfera brenda shtëpisë së famshme të Big Brother VIP Kosova 2 ka arritur nivele të larta të tensionit.

Edhe loja ka filluar të ashpërsohet, e çdo ditë shpërthen ndonjë debat apo zënkë.

Sot në mes të banorëve të tjerë, shpërtheu një situatë e tensionuar mes Shqipes dhe Lumbardhit, pasi filluan nje debat të zakonshëm, por shpejt shkoi drejt një zënke të acaruar.

Foto: Screenshot/YouTube

Shqipja sulmon Lumbardhin duke i thënë: “Nuk di të flasësh, nuk di t’i lidhësh dy llafe, kur do të flasësh, flet vetëm në Prime.”

Ajo vazhdon me akuza: “Ti përdor fjalët e të tjerëve. Iku Meti, s’ke më çfarë thua, se çdo gjë ta argumentonte Meti. Aq inteligjencë të madhe ke ti, sa i ke pasë thënë fjalët e Metit.”

Dyshja vazhdon të debatojë se kush do të qëndrojë në shtëpi më gjatë, duke lënë të kuptohet që janë në një “luftë” për të qëndruar e për të fituar simpatinë e publikut.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit