27.3 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Shqipëri: Dy të vdekur dhe 708 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

- Advertisement -

Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë vdekur dy persona si pasojë e virusit COVID-19.

Gjatë kësaj periudhe janë konfirmuar edhe 708 raste të reja me këtë virus.

Rastet e konfirmuara vijnë nga gjithsej 4 mijë e 485 testime.

Ndryshe, gjatë 24 orëshit të fundit janë shëruar edhe 293 persona.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit