25.7 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Kryetari i Prishtinës viziton zjarrfikësit, policinë dhe Qendrën e Mjekësisë Urgjente

- Advertisement -

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama me rastin e festës së Vitit të Ri, ka bërë vizitë tek policia, zjarrfikësit si dhe në Qëndrën e Mjekësisë Urgjente.

Ai bëri të ditur se e ka ndalur festën që është paraparë të organizohej në sheshet e Prishtinës.

Me këtë rast ai falënderoi të gjithë ata që janë në detyrë edhe në këtë natë feste.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit