26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Shkurte Fejza: U jam mirënjohëse publikut që i kanë dhënë fuqi këngës time e mua kurajo që të vazhdojë

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza sot ka qenë e ftuar në emisionin “SOL”, ku ka folur për karrierën e saj 50-vjeçare në muzikë.

Ajo ka falënderuar publikun, duke thënë se u është mirënjohës, pasi sipas saj, ata i kanë dhënë fuqi këngës së saj.

“Unë mendoj se njeriu kur është këmbëngulës në atë që dëshiron të arrijë, nuk pyet për sfida, prandaj unë për këtë jam mirënjohëse gjithë publikut që i kanë dhënë fuqi këngës time dhe mua më kanë dhënë kurajo që të vazhdojë”, është shprehur tutjë Fejza.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit